Dopravní nehoda 28.3.2023

Dne 28.3 v brzkých ranních hodinách byla jednotka vyslána k dopravní nehodě na silnici směr Deštné-Masarykova chata. Průzkumem bylo zjištěno, že se jedná o dopraní nehodu jednoho osobního automobilu, které na kluzké vozovce narazilo čelně do stromu a následně sjelo ze srázu mimo silnici a leželo na boku.  Ve vozidle cestovaly tři osoby, které byly v době příjezdu jednotky mimo vozidlo, na silnici. Osobám byla poskytnuta předlékařská pomoc.  Po příjezdu Horské služby jí byly osoby předány do péče.  Po příjezdu vyprošťovacího automobilu ze stanice Rychnov nad Kněžnou, jednotka asistovala při vyprošťování havarovaného automobilu na silnici a následně asistovala při nakládání na vozidlo odtahové služby. Spolupráce s HS Dobruška, Rychnov nad Kněžnou, dále Policií ČR, ZZS a Horskou službou.