Dopravní nehoda 21.1.2020

K dopravní nehodě dodávkového vozidla vyjeli hasiči 21.1.2020 v 5.08 hod na silnici směr Deštné-Masarykova chata. Po příjezdu na místo události se zraněná osoba ve vozidle ani v jeho okolí nenacházela. Dodávkové vozidlo bylo převrácené na střeše v příkopě. Podle informace od příslušníku Policie měli ve vozidle cestovat osoby dvě. Zraněný řidič se už nacházel v péči záchranné služby asi tři kilometry od nehody. Bylo zahájeno vyhledávání druhé osoby společně. Po několika desítkách minut bylo zjištěno, že druhý cestující ve vozidle vůbec nebyl a nachází se na chatě, kde byl ubytován. Po zdokumentování nehody Policií hasiči vozidlo převrátili zpět na kola a odstavili mimo silnici a provedli úklid vozovky a příkopu. Spolupráce s PS Dobruška, ZZS a Policií ČR.