Dopravní nehoda 25.8.2018

25.8.2018 v 9.58 hod výjezd k dopravní nehodě na křižovatce Deštné- Sedloňov. Jednalo se o dopravní nehodu autobusu a osobního vozu. Řidič osobního vozidla vjel do křižovatky z vedlejší silnice a nedal přednost autobusu. Po příjezdu jednotky byli všechny zraněné osoby mimo havarovaná vozidla. Jedné osobě z osobního vozu byla nasazena vakuová dlaha na dolní končetinu, pro podezření na zlomeninu. Ostatním osobám byly ošetřeny drobné tržné poranění a nasazeny krční límce. Také zraněným osobám z autobusu byly nasazeny krční límce. Po příjezdu ZZS byly zraněné osoby předány do její péče. Dále hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny. Po vyšetření nehody uniklé kapaliny zametli a uklidili. Po celou dobu řídili provoz, který byl sveden do jednoho jízdního pruhu. Spolupráce s PS Dobruška, ZZS a Policií ČR.