Hasiči v novém

V sobotu 21. 7. 2018 v odpoledních hodinách proběhlo u hasičské zbrojnice v Deštném v Orlických horách slavnostní otevření přístavby třetího garážového stání, šatny a sociálního zařízení pro místní výjezdovou jednotku.  Stavba spočívala už ze zmiňované garáže, sušící věže na hadice, úplně nové, a hlavně větší šatny pro hasiče, a sociálního zařízení, které chybělo úplně. Hasiči v Deštném disponují třemi zásahovými vozidly, ale bohužel měli jen dvě garáže. A tak v jedné garáži parkovala Tatra Terrno a Transporter současně a v druhé cisterna druhá. Tímto se parkování vyřešilo a vozidla mají každé své stání.  Přístavba garáže a šatny byla financovánaz projektu IROP „Zvýšení akceschopnosti a připravenosti k řešení rizik a katastrof JPO II Deštné v Orlických horách – přístavba garáže“.