Technická pomoc 29.10.2017

V neděli 29. 10. 2017 vyjížděli hasiči z Deštného celkem k šesti událostem. Čtyřikrát se jednalo o spadlé stromy přes silnici, dvakrát směr Deštné-Skuhrov, jednou na silnici směr Luisino údolí-Zdobnice a také jednou v obci Plasnice. V jednom případě vyjeli do obce Sedloňov, kde vítr utrhl kus střechy na místním kostele. Hasiči střechu opět přikryli a zajistili proti uvolnění. Další událost byla také na silnici směr Deštné-Skuhrov, kde osobní automobil z nejasných příčin sjel do řeky a zůstal uprostřed. Řidič  bez zranění vylezl na střechu vozidla, odkud si zavolal o pomoc. Při příjezdu jednotky bylo auto už vytaženo z řeky náhodně projíždějícím vozidlem. Spolupráce s PS Rychnov, ZZS a Policií ČR.